GRUPA ARCHE

Kontakt

Arche S.A.
ul. Puławska 361, 02-801 Warszawa

NIP: 821-163-93-35
REGON: 710021277
KRS: 0000831001

tel.: 22 319 80 80

arche@arche.pl

 

Biuro Arche w Siedlcach
ul. Brzeska 134, 08-110 Siedlce

tel.: 25 644 14 64, 633 91 94
fax.: 25 644 49 49

siedlce@arche.pl

Arche Restauracje Sp. z o.o.
ul. Myśliwska 9, 07-130 Łochów

NIP: 824-000-30-54
KRS: 0000317505



Dział sprzedaży i marketingu Arche SA

ul. Puławska 361, 02-801 Warszawa
budynek Hotelu Puławska Residence

ul. Kamińskiego 20 m 3,
05-850 Ożarów Mazowiecki

ul. Kopernika 62
90-553 Łódź

 

Biuro czynne
Pn. - Pt. w godz: 8 - 18

 

Magdalena Sidorowicz
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Arche SA

tel. 536 862 661, 22 319 80 85
mail: msidorowicz@arche.pl

Sprzedaż pokoi hotelowych w Systemie Arche®
tel. 500 068 069arche@arche.pl

Sprzedaż mieszkań
tel. 530 250 000arche@arche.pl

 



Sprzedaż mieszkań

Bożena Leszczyńska
Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
tel. 507 113 114
mail: bleszczynska@arche.pl

 

Katarzyna Lubowicka
Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości
tel. 505 104 023
mail: klubowicka@arche.pl

 

Julita Marczuk
Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
tel. 506 108 109
mail: jmarczuk@arche.pl

 

Małgorzata Podobińska
Dyrektor oddziału w Łodzi 
tel: 500 067 068
mail: mpodobinska@arche.pl

 



Sprzedaż inwestycji w Systemie Arche®

Andrzej Wojtaszewski
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. +48 501 131 946, 022 319 80 80
e-mail: awojtaszewski@arche.pl

 

Aneta Szewczyk
Key Account Manager
tel. +48 570 240 060
e-mail: aszewczyk@arche.pl

Artur Sotomski
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. +48 570 850 219, 22 319 80 80
e-mail: asotomski@arche.pl

 

Robert Pelchner
Specjalista Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. +48 535 457 973
e-mail: rpelchner@arche.pl

 

Ewa Mielnicka-Cekała
Key Account Manager
tel. +48 504 133 144
e-mail: emielnicka@arche.pl

 

Edyta Łyszcz
Key Account Manager 
tel. 535 956 767
elyszcz@arche.pl

Sebastian Trębicki
Key Account Manager
tel. +48 530 774 195
e-mail: strebicki@arche.pl

Biuro sprzedaży Śląsk
ul. Porcelanowa 23 lok. 049 Bud. A4
40-246 Katowice

Małgorzata Kuczyńska
Key Account Manager
Siemianowice Śląskie
tel. 531 341 215
mkuczynska@arche.pl



Centralny Dział Sprzedaży MICE Hoteli Arche

Karolina Parol
Dyrektor Centralnego Działu Sprzedaży
tel. 504 133 149
mail: kparol@arche.pl

 

 

Rafał Warda
Dyrektor Sieci Hoteli Arche

mail: cds@arche.pl

Agnieszka Podraza
Sales Manager, Centralny Dział Sprzedaży
konferencje, bankiety, integracje
tel. 535 092 820
mail: apodraza@arche.pl

Przemysław Nowak
Sales Manager, Centralny Dział Sprzedaży
umowy korporacyjne, grupy turystyczne
tel. 570 593 557
mail: przemyslawnowak@arche.pl

 

Magdalena Stachoń-Szołtysek
Key Account Manager
Biuro Regionalne w Katowicac
tel. 530 316 603
mail: mstachon@arche.pl

 

 

 


 

Arche Prefabrykacja
ul. Brzeska 130a,
08-110 Siedlce
tel. 25 644 14 64 w. 115
prefabrykacja@arche.pl

 

ARCHE Pracownia Rewitalizacja Mebli
ul. Brzeska 130a
08-110 Siedlce
tel. 25 644 14 64
mail: rewitalizacjamebli@arche.pl

 

Arche Meblarnia
ul. Brzeska 134
08-110 Siedlce
tel. 507 184 793
mail: meblarnia@arche.pl

 


 

Arche Podróże
Monika Nessel
Koordynator imprez turystycznych
tel. 512 110 823
mail: mnessel@arche.pl

 

Arche Kraina Zdrowia
Monika Drabek
tel. 730 370 150
mail: mdrabek@arche.pl

Krainy Polskie / Arche Księgarnia 
Dorota Wereszczyńska
Dyrektor Działu Kreatywnego ARCHE
tel. 504 133 308
mail: dwereszczynska@arche.pl


 

Arche Siedlisko
Biuro Arche Siedlisko
tel. 42 293 09 00
mail: info@archesiedlisko.pl

Dział Reklamacji
tel: 500 068 069
mail: ocennas@arche.pl

 

Inspektor ds. danych osobowych
Piotr Janiszewski
mail: rodo@arche.pl

 

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia Arche i naszych obiektów!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o
aktualnościach, wydarzeniach i promocjach (więcej
informacji)